Sosyal Medya:

Hakkımmızda

Home Hakkımızda

MEKA OTOMOTİV

1986 Yılından Bu Güne
Türkiye'nin Yükselen Değeri

Blue-Separator-Line-Image

ME-KA otomotiv olarak geçmişimiz 1986 yılına dayanır. İlk olarak Kayalar Otomotiv adıyla sektöre adım attığımızda hasarlı çekici kamyon ve yedek parça alım satımı üzerine faaliyetlerimize başladık. Kaliteli hizmetimiz sayesinde adımızı kısa zamanda duyurmayı başardık. Gelişen taşımacılık sektörüne ayak uydurmak amacıyla kendimizi sürekli olarak geliştirdik ve nihayetinde 2004 yılında ME-KA Otomotiv Yedek Parça San. Ve Tic. Ltd. Şti. adı altında hizmet vermeye devam ettik.

 

Firma olarak en büyük amacımız sizleri kaliteli ürünler ile buluşturmak ve tüm Türkiye’ye hizmet vermektir. Bu amaçla kurulduğumuz ilk günden beri yatırım yapmaya devam ettik. Yurt içinde ve yurt dışında çalışmalar yaptık ve bugün geldiğimiz noktada yüzlerce müşteriden oluşan geniş bir portföye sahibiz.

 

En büyük amacımız ülkemizi orijinal yedek parçalar ile buluşturmaktır. Bu amaçla her geçen gün daha fazla yatırım yaptık ve bu sayede siz değerli müşterilerimizden gelen taleplere en hızlı şekilde yanıt verebiliyoruz.

 

ME-KA otomotiv olarak kamyon ve tır sektörünün lider markaları olan Scania, Daf, Renault, Volvo, Man, Mercedes markalarının yedek parça, orijinal yedek parça, çıkma yedek parça ve ikinci el yedek parçalarının toptan ve perakende satışı alanında hizmet veriyoruz.

 

Tır ve kamyonlar oldukça pahalı araçlardır ancak yedek parçalarının kaliteli olması çok önemlidir. Bizler de bunun bilincinde olarak sizlere ikinci el bile olsa en kaliteli yedek parçalar ile buluşturuyor ve araçlarınızın uzun ömürlü performans göstermesine destek veriyoruz. Kaliteli olan tüm yedek parçalarımızı ise piyasanın en uygun fiyat garantisi altında sunuyoruz.

 

Uluslararası kalite standartlarına uygun olarak verdiğimiz hizmetimiz sayesinde bugün piyasanın en çok tercih edilen firması haline gelmenin gurunu yaşıyoruz. Gaziantep başta olmak üzere tüm Türkiye için yedek parça siparişi alıyor ve en kısa sürede temin ediyoruz.

 

Firma olarak en büyük amaçlarımızdan bir diğeri ise yedek parça beklerken mağdur olmamanızdır. Çünkü ülkemizde orijinal ya da ikinci el yedek parçaları, uzunca bir süre beklemek gerekir. Bizler kamyon ve tırlarınız için ihtiyaç duyulan yedek parçaları en kısa sürede ve zamanında teslim ederek, sizleri zaman ve emek kaybından kurtarıyoruz.

 

Firma olarak siz değerli müşterimizin ihtiyaç duyduğu anda en iyi çözüm ortağınız olmaya ve bu alanda her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

32 Yıllık Sektördeki Tecrübemizle Yanınızdayız..

Siz değerli müşterilerimize sektördeki tecrübemiz ile sorunsuz olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Soru, görüş, öneri veya ürünler hakkında bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Markalar

Hizmet Verdiğimiz Ürün Markaları

Blue-Separator-Line-Image